پادکست podcast

با توجه به سلیقه و علاقه بسیاری از مخاطبان برای شنیدن مطالب بجای خواندن آن تصمیم گرفتیم تا فایل صوتی مطالب پرطرفقدار را هم ضبط کنیم تا شما عزیزان بتوانید در مسیر راه روزانه خود حالا چه در ماشین و یا از طریق هندزفری موبایل ، استفاده لازم را ببرید. این صفحه هر هفته و با ضبط پادکست جدید بروز می شود پس حتما بصورت هفتگی آن را بررسی و فایل های جدید را دانلود کنید.

 

 

شغل مناسب من

پادکست شماره یک

شغل مناسب من چیست؟

در این فایل صوتی در مورد انتخاب بهترین شغل برای شما صحبت کرده ایم. برای داشتن شغلی مناسب باید علاوه بر دانش و تخصص به آن موضوع علاقه هم داشته باشیم و بغیر از علاقه و استعداد …

دانلود

 

 

 

قدرت کسب و کار آ«لاین

پادکست شماره دو

قدرت کسب و کار آنلاین

چرا کسب و کار آنلاین؟ چطور می شود از طریق اینترنت درآمدهای بالا داشته باشیم؟

مردم هر روز تنبل تر می شوند و با اعتمادسازی که سایت هایی مثل دیجیکالا و بامیلو و … ایجاد کرده اند … ادامه در فایل صوتی زیر

دانلود

 

ثروت آفرین شو

پادکست شماره ۳-۴-۵-۶

ثروت آفرین شو

در این پادکستها درخصوص قانون جذب، ایده های عالی و درآمد روزانه میلیونی صحبت کرده ام البته این ۴ فایل صوتی بخشی از دوره ثروت آفرین شو می باشد که در قسمت محصولات سایت برای شما عزیزان قرار داده شده است.

دانلود ثروت آفرین شو یک

دانلود ثروت آفرین شو دو

دانلود ثروت آفرین شو سه

دانلود ثروت آفرین شو چهار

اگر این ۴ فایل برای شما مفید بود می توانید ادامه این دوره را از طریق لینک زیر دانلود کنید.

دوره کاربردی و جامع ثروت آفرین شو

 

قانون جذب

 

پادکست شماره ۷ و ۸

قانون جذب و ۷ راه برای جذب ثروت

در فایل ۷ و ۸ پادکستها می خواهم ۲ فایل صوتی درخصوص قانون جذب که برای دوره موثرباش تهیه شده را برای دانلود شما عزیزان قرار دهم.

دانلود جذب ۱

دانلود جذب ۲

دوره موثرباش دوره ای بسیار کاربردی از شناخت استعداد و ایده یابی تا رسیدن به درآمد روزانه میلیونی است. پیشنهاد می کنم که اگر به دنبال یک تحول اساسی در زندگی تان هستید این دوره را از طریق لینک زیر دانلود کنید.

توضیحات و دانلود دوره موثرباش