ایده های راه اندازی کسب و کار

امتیاز 5.00 ( 1 رای )

ایده های راه اندازی کسب و کار – همانطور که می دانید در حال حاضر ما می توانیم بخوبی از قابلیت های خوبی که اینترنت و شبکه های اجتماعی برای ما فراهم کرده است استفاده کنیم. تا چند سال دیگر(شاید ۳ سال آینده) بیشتر فروشگاه ها به انبار تبدیل خواهند شد و تمامی فروش کالاها و خدمات از طریق آنلاین و بصورت اینترنتی انجام خواهد شد. با توجه به این شرایط و قدرت کسب و کار آنلاین اکثر کارهای سنتی در حال راه اندازی سایت های اینترنتی هستند تا از این قافله عقب نیفتند و کسب و کارشان را از بین رفته و شکست خورده نبینند. در این مطلب قصد دارم درخصوص چند ایده راه اندازی کسب و کار اینترنتی با شما مخاطبان آکادمی موفقیت صحبت کنم.

 

مشاغل اینترنتی پولساز

ایده اول – طراحی سایت و رفقا

همانطوری که در چند خط بالاتر خواندید بیشتر کارها درحال راه اندازی سایت هستند پس چه خوب که اگر شما تخصص این کار را دارید و یا فرصت یادگیری دارید با شرکت در دوره های برتر مثل دوره وبمستران هوشمند از همیار وردپرس متخصص شوید و پروژه های طراحی سایت با مبالغی بین ۳ میلیون تومان تا به بالا بگیرید. همچنین این سایت هایی که طراحی می شوند نیاز به پشتیبانی ماهیانه دارند تا قالب و افزونه ها و امنیت سایت بررسی و رصد شود و درصورت مشکل برطرف گردد.

 

 

پس از طراحی سایت، همه سایتها نیاز به تولید محتوا دارند و باتوجه به اینکه کارفرما و مدیر آن کسب و کار وقت و زمان این کار را ندارند نیاز به افرادی پیدا می شود که بتوانند محتوای تخصصی و ارزشمند تولید کنند. بعد از تولید محتوا و برای اینکه از قابلیت های گوگل بشود استفاده کرد باید از تخصص افرادی که علم سئو را دارند استفاده کرد و شما اگر بتوانید این تخصص ها را فرا بگیرید بخوبی می توانید قراردادهای عالی ببندید.

پس شما علاوه بر طراحی سایت، پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، می توانید قراردادهای بهینه سازی و یا سئو سایت هم منعقد کنید.

 

ایده کسب و کار اینترنتی

ایده دوم – سایت اشتراک گذاری تصاویر

محتواهایی که تولید می شوند برای جذاب شدن نیاز به تصویر هم دارند. درحال حاضر سایت های خارجی که تصاویر را به اشتراک می گذارند مثل absfreepic.com و … وجود دارند اما سایتی ایرانی که تصاویر ایرانی و بومی برای کسب و کارها داشته باشد وجود ندارد. شما می توانید با کمتر از ۲۰۰ هزار تومان سایتی را راه اندازی کنید و با ارتباط با آتلیه ها، عکاسان جوان و دانشجویان هنر و عکاسی تصاویر را به اشتراک بگذارید و کسب درامد کنید. نگران فروش عکس ها هم نباشید با صحبت با مدرسانی که در زمینه تولید محتوا و طراحی سایت مشغولند مثل آقای هاشمی از سایت مدیران سایت و … و جلب نظرشان بابت معرفی شما به افرادی که در این زمینه ها مشغول به کارند و خب در کلاسها و دوره های این عزیزان شرکت می کنند و نیاز به عکس های بومی برای تاثیرگذاری بیشتر محتواهای شان دارند، می توانید فروش داشته باشید .

این تصاویر را هم می توانید بصورت تکی و یا اشتراک یکماهه بفروش برسانید و درصد به عکاس بدهد چیزی مثل سایت انجام میدم که از فریلنسرها درصد می گیرد یعنی وقتی فروش و یا خدماتی انجام می شود پول به حساب سایت رفته و پس از کسر درصد ، مابقی به حساب فریلنسر واریز می شود.

 

ایده های پولساز اینترنتی

ایده سوم – سایت معرفی متخصص

سایت های استخدامی و آگهی کار مثل ای استخدام و جابینجا وجود دارد و در روز شرکت هایی که نیاز به کارمند و بدنبال استخدام هستند را معرفی می کنند اما سایتی که افراد متخصص را بخوبی معرفی کند بصورت قوی و حرفه ای وجود ندارد خب شما می توانی از این موقعیت استفاده کنی …

 

خب در این مطلب چند تا ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی رو معرفی کردم خدمت شما عزیزان اگر بدنبال درآمد میلیونی روزانه و کسب سود عالی هستی پیشنهاد می کنم آموزش ایده درآمد میلیونی روزانه را با کلیک بر روی تصویر زیر دانلود کن

ایده های راه اندازی کسب و کار

مطالعه بیشتر